Twoje dokumenty są bezpieczne

Wszystkie dokumenty w G Suite są zabezpieczone zarówno przed potencjalnymi atakami hakerskimi z zewnątrz, jak i nieuprawnionym dostępem wewnątrz firmy. Dokumenty mogą być przeglądane i edytowane wyłącznie przez tych użytkowników, którzy otrzymali odpowiednie uprawnienia od właściciela lub administratora domeny w G Suite. Wszystko jest przechowywane na serwerach Google’a, a kopie zapasowe tworzone są wielokrotnie w wielu lokalizacjach geograficznych, aby zagwarantować, że właściciele dokumentów nie stracą swoich danych.

  • Działy IT mogą poświęcić swój czas i energię na ważniejsze projekty (np. firma DarkSide dzięki G Suite w ogóle nie posiada już działu IT). Oszczędzaj na kosztach serwerów.
  • Pracownicy mogą działać szybciej i lepiej. Przedstawiciele handlowi będą mogli pracować efektywniej w terenie i z siedzib swoich klientów.
  • G Suite pozwala lepiej organizować pracę z domu.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantowany przez rygorystyczne certyfikacje. Twoje dokumenty firmowe są zabezpieczone lepiej niż na wewnętrznych serwerach twojej firmy.

Zwiększona wydajność i konkurencyjność

Kolejnym ważnym obszarem, w którym platforma G Suite może zwiększyć konkurencyjność dowolnej firmy jest podwyższenie wydajności pracowników. Zintegrowane narzędzia komunikacji i zalety chmury to wielkie atuty w działalności wymagającej jednoczesnej pracy wielu ludzi. Można uniknąć ciągłego przesyłania plików tam i z powrotem, długiej korespondencji elektronicznej i niekończących się rozmów telefonicznych. Wszyscy zaangażowani pracownicy mogą jednocześnie edytować dokumenty, korzystać z zalet czatu i komentarzy w produktach albo organizować negocjacje za pomocą wyrafinowanego oprogramowania do wideokonferencji, udostępniającego inne aplikacje i umożliwiającego pracę zespołową podczas rozmowy. Współdzielony kalendarz pozwala monitorować plany pracy i łatwo koordynować użytkowanie pomieszczeń, projektorów, samochodów i innego wyposażenia.

Praca z domu

Platforma G Suite to oczywista odpowiedź dla firm, które pozwalają lub rozważają pozwolenie pracownikom na skorzystanie z coraz popularniejszej możliwości zdalnej pracy z domu.