Niewielka inwestycja początkowa

Platforma G Suite na dwa sposoby utrzymuje koszty początkowe na niskim poziomie: nie tylko ze względu na rozsądną cenę licencji, wynoszącą zaledwie 40 euro za użytkownika rocznie, ale również poprzez wyeliminowanie konieczności inwestycji we własne serwery – ponieważ to rozwiązanie bazujące w 100% na chmurze. Oszczędzisz również na administracji, obsłudze technicznej, elektryczności, i nareszcie na ochronie przeciwwirusowej i przeciwspamowej. Google zadba o to dla ciebie. Ważne jest także to, że nigdy nie będziesz nieprzyjemnie zaskoczony niespodziewanymi wydatkami na wymianę wadliwego sprzętu. Początkowa inwestycja jest nie tylko dosyć niewielka, ale również dość przewidywalna.

„To wspaniałe, że dwadzieścia lub więcej osób może jednocześnie korzystać z jednego kalendarza. Nie wyobrażam sobie innego sposobu umawiania spotkań z naszymi klientami. Kalendarz Google zrobił wszystko znacznie łatwiejszym. Wszyscy mamy przegląd tego, który kolega jest na spotkaniu z którym klientem, więc nie bombardujemy się więcej e-mailami. Wszystko jest o wiele łatwiejsze z kalendarzem.”

Daniel Kolský, właściciel, Mamacoffee

Żadnych ograniczeń w rozwoju firmy

Nieważne, jak bardzo rozwija się twoja firma (a tym samym ilość danych), możesz być spokojny: jej rozwój nie będzie w żaden sposób utrudniony przez techniczne lub finansowe wymagania z zakresu IT. Platforma G Suite ma ogromną skalowalność pojemności danych dzięki solidnej infrastrukturze. Google jest czwartym największym na świecie producentem serwerów, przeznaczonych przede wszystkim do użytku własnego.

Zwiększona wydajność i komunikacja w firmie

Z narzędziami takimi jak Gmail, Hangouts, Google+ i współdzieleniem kalendarzy, rozpowszechnianie informacji pośród członków zespołu i przekazywanie danych całej firmie jest szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze. Z pomocą Google Sites, można łatwo stworzyć firmowy intranet. Wszystkie typy plików i dokumentów, w tym folderów, można bez problemów udostępniać współpracownikom, swojemu zespołowi lub całej firmie. Każdy ma dostęp do tych samych danych, stale aktualizowanych i gotowych do współpracy.