Łatwa i szybka organizacja pracy w firmie

Google+, Google Sites, Kalendarz, Społeczności, i inne funkcje są idealne do organizowania i uzyskiwania informacji zwrotnych od swoich pracowników. Wszystkie te narzędzia pomogą ustabilizować procesy w firmie. Jednak jeśli masz bardziej specyficzne wymagania, niestandardowe aplikacje mogą zostać opracowane za pomocą szerokiego API.

„Mój zespół w OgilvyOne to zdecydowanie fani wszelkich innowacji i z radością przyjmuje rzeczy nowe i ekscytujące. Uwielbiamy nowe technologie, więc korzystanie z Dokumentów Google’a nie jest dla nas żadną przeszkodą – wręcz przeciwnie. Możemy przeglądać dokumenty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, na dowolnym urządzeniu – format dokumentów jest zawsze aktualny i nie ma konieczności przekopywania się przez wiadomości poczty, aby je znaleźć.”

Karel Smrž, Dyrektor ds. biznesu, OgilvyOne

Kopie zapasowe plików dla pracowników terenowych i osób pracujących z domu

Dysk Google jest centralnym magazynem dokumentów. Wszystkie firmowe pliki mogą być przechowywane centralnie i mieć ustawione odpowiednie uprawnienia dostępu. Można zapomnieć o problemach z tworzeniem kopii zapasowych i kopiowaniem różnych wersji plików pomiędzy różnymi urządzeniami, czy między samymi pracownikami. Wszyscy mają dostęp do tych samych zaktualizowanych wersji dokumentu, a w razie konieczności inne pliki mogą być dostępne w dowolnym miejscu bez obawy o ich utratę.

Niewielka inwestycja początkowa

Platforma G Suite na dwa sposoby utrzymuje koszty początkowe na niskim poziomie: nie tylko ze względu na rozsądną cenę licencji, wynoszącą zaledwie 40€ za użytkownika rocznie, ale również poprzez wyeliminowanie konieczności inwestycji we własne serwery – ponieważ to rozwiązanie bazujące w 100% na chmurze. Oszczędzisz również na administracji, obsłudze technicznej, elektryczności, i nareszcie na ochronie przeciwwirusowej i przeciwspamowej. Google zadba o to dla ciebie. Ważne jest także to, że nigdy nie będziesz nieprzyjemnie zaskoczony niespodziewanymi wydatkami na wymianę wadliwego sprzętu. Początkowa inwestycja jest nie tylko dosyć niewielka, ale również dość przewidywalna.