Wysoki poziom bezpieczeństwa

G Suite redukuje zagrożenia bezpieczeństwa, zapewniając bezpieczeństwo na poziomie, który mógłby zostać osiągnięty wyłącznie wysokim kosztem w porównaniu z rozwiązaniami wewnętrznymi. Google Vault gwarantuje, że wasz dział IT ma natychmiastowy dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów i zapisów komunikacji, nawet tych z dalekiej przeszłości, w przypadku nieoczekiwanych problemów takich jak spory sądowe.

„Jednoznacznie najlepsza usługa w chmurze pod kątem stosunku ceny do wydajności. Dodatkowo filozofia produktów Google’a jest podobna do tej, którą wyznajemy w naszej kulturze korporacyjnej, a w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych, oferują o wiele lepszy stosunek ceny do wydajności.”

Milan Zmarzlák, Dyrektor działu IT (CIO), Kofola

Google zajmie się aktualizacjami za ciebie

Wraz z aktualizacją, ulepszeniami i rozwojem aplikacji w rękach Google’a i jego społeczności zewnętrznych programistów, pozyskiwanie i wdrażanie nowego narzędzia jest szybkie i niedrogie. Od samego początku platforma G Suite jest gotowa do wdrożenia nowych funkcji i modułów – nie ma niebezpieczeństwa konfliktu. Takie rozwiązanie jest jednocześnie bardzo proste i niemal nieskończenie skalowalne, aby sprostać zmieniającym się potrzebom twojej firmy.

Nareszcie będziesz mógł skupić się na tym, co jest naprawdę ważne

Potencjał twojego działu IT będzie mógł zostać efektywnie przekierowany, gdy część infrastruktury korporacyjnej zostanie zamieniona przez bazujące na chmurze rozwiązania G Suite. Taki system daje szefowi IT i jego zespołowi więcej czasu na bardziej produktywne zadania. Zamiast martwienia się o łatanie i aktualizowanie serwerów i innych systemów, personel IT może poświęcić swój czas na procesy biznesowe zwiększające wydajność pracowników. Oni natomiast będą szczęśliwsi dzięki nowoczesnym narzędziom komunikacyjnym i przyjaznemu interfejsowi użytkownika, który został przetestowany przez miliony zwykłych użytkowników. Aby usprawnić współpracę pomiędzy działami, istniejące systemy marketingowe i inne mogą być połączone z platformą G Suite poprzez rozbudowany API.